ما را بهتر بشناسید


گروه مهندسی پرگاس با استفاده از به روزترین متد طراحی و آشنایی با جدیدترین مصالح و فنون اجرائی ، گام نوینی در طراحی معماری برداشته است که به صورت تخصصی طراحی , مشاوره , نظارت و اجرا  برای انواع پروژه های بازسازی کامل ,  دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی را برای کاربری های مختلفی همچون مسکونی ، تجاری ، اداری و …. به عهده میگیرد .

پرگاس همگام با علم روز معماری با تسلط بر علم روانشناسی محیط و تاثیرات آن بر مخاطب و همچنین در نظر گرفتن محدودیت های کارفرما ، متناسب با سبک زندگی افراد ، به خلق فضایی زیبا و متفاوت می پردازد.
پرگاس آمادگی ارائه خدمات اجرایی ، مشارکت در ساخت و سرمایه گذاری در پروژه های خاص مسکونی و تجاری را دارا می باشد که تاکنون با حضور خود پروژه های موفق و درخشانی از خود به جای گذاشته است.

با روش مهندسی پروژه پرگاس آشنا شوید !

بازدید از محل پروژه : بازدید از محل پروژه توسط کارشناسان و اندازه گیری از محل اجراء پروژه.
برگزاری جلسات حضوری : برگزاری جلسات حضوری و انجام مشاوره با کارفرما توسط کارشناسان طراحی ما، برای آشنایی باخصوصیات،سلایق و خواسته های کارفرما.
پیش طراحی سه بعدی : در چارت طراحی ،مهندسین معماری و دکوراسیون داخلی و نرم افزار ، ابتدا طراحی ، سپس تمامی فضاها را به صورت کامل سه بعدی سازی کرده و تحویل کارفرما داده ، پس از بازدید و ایجاد تغییرات احتمالی طرح نهایی تصویب میشود.
اجرای پروژه : با استفاده از نیروهای فنی و اجرایی و با نظارت کامل مهندسین گروه طراحی های صورت گرفته به بهترین نحو اجرا میشود .